O mnie

Paweł wędkarzMam na imię Paweł – rocznik 85. Witam wszystkich na moim blogu, który zrodził się z fascynacji do wędkarstwa. Już od najmłodszych lat wędkarstwo jest moją pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu, to także najlepszy wypoczynek i relaks po pracy. Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym (pozycjonowanie stron, kampanie i szkolenia Google AdWords, Social Media). Dlatego prowadzony przeze mnie blog to również marketingowe wyzwanie.

Specjalizuje się głównie w wędkarstwie spinningowym, aczkolwiek wcześniej łowiłem przede wszystkim na “drgającą szczytówkę”. Dopiero od kilku lat spodobało mi się bardziej “aktywne” łowienie i walka z drapieżnikami. Jeszcze sporo nauki przede mną, ale tym co już potrafię chętnie się podzielę.

Na łamach bloga będę starał się przybliżyć techniki oraz metody łowienia ryb, prowadzenia przynęt spinningowych, sposoby przyrządzania zanęt, wiązania zestawów. Nie zabraknie ciekawych artykułów o sprzęcie wędkarskim. Dla najmłodszych adeptów wędkarstwa zaprezentuje poszczególne gatunki ryb. Będę również opisywał atrakcyjne łowiska w Polsce.

Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Blog ten skierowany jest do wszystkich pasjonatów wędkarstwa. Tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wędką, jak i do bardziej zaawansowanych wędkarzy.