Fishtrip, czyli Instagram dla wędkarzy

Jako jeden z pierwszych w Polsce miałem możliwość przetestowania na telefonie aplikacji Fishtrip. Aplikacja Fishtrip to nowinka techniczna w świecie wędkarskim, można ją porównać z Instagramem.

Facebook i Instagram są wykorzystywane przez wielu doświadczonych wędkarzy do dzielenia się swoimi sukcesami. Często informacje te jednak giną pośród innych wiadomości, którymi zasypują nas użytkownicy sieci. Na rynku brakowało produktu, który byłby skierowany tylko i wyłącznie do miłośników wędkarstwa. Dlatego też powstała aplikacja Fishtrip. W aplikacji każdy może w bardzo szybki sposób dodać zdjęcie złowionego okazu. Dzięki uporządkowanym informacjom jakie daje nam aplikacja istnieje możliwość zebrania wszystkich informacji do wspólnego dziennika połowowego, który może być prywatny lub publiczny.

Sprawa została przemyślana dość dobrze. Nie każdy wędkarz chce udostępnić lokalizację swojego połowu, może zdecydować czy wcale jej nie udostępniać, lub udostępnić tylko ogólną lokalizację. Swego rodzaju ochrona przed mięsiarzami. W aplikacji znajdują się także warunki pogodowe, mające ogromny wpływ na brania poszczególnych ryb. Informacje są pobierane automatycznie z systemów pogodowych i są powiązane z datą oraz godziną złowienia ryby, podanymi przez wędkarza. Dodana ryba, może być widoczna dla każdego użytkownika, tylko dla siebie, lub dla swoich znajomych, czyli tych z którymi użytkownik obserwuje się nawzajem. Po dodaniu zdjęcia, istnieje możliwość polubień i komentarzy. Twórcy aplikacji wspierają ideę „złów i wypuść”. Istnieje możliwość zaznaczenia tego faktu w procesie dodawania informacji o złowionej rybie.aplikacja Fishtrip

Aplikacja jest w 100% darmowa, występuje w języku polskim, angielskim oraz duńskim. Z tego co wiem to Fishtrip jest ciągle rozwijany, w przyszłości mają pojawić się kolejne wersje językowe. Przyznam, że ta apka przypadła mi do gustu z jednego bardzo ważnego względu. Mianowicie ze swoimi zdjęciami połowów trafiam do odpowiedniej grupy docelowej, czego niestety Facebook i Instagram nie gwarantuje. Facebook to również często kontakty biznesowe,a nie każdy musi wiedzieć co robimy w czasie wolnym. Z czystym sumieniem zachęcam do przetestowania tej aplikacji.

Pobierz darmową aplikację na system Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fishtrip.android

Pobierz darmową aplikację na Iphone: https://itunes.apple.com/dk/app/fishtrip-fangster/id1121755321?l=da&mt=8

Oceń artykuł:

BeznadziejnySłabyŚredniDobryBardzo dobry (1 głosów, średnia ocen: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *